Hakkımızda

1963 yılında yumurta üretimiyle küçük bir tavuk çiftliğinde faaliyetlerine başlayan Keskinoğlu, bugün Manisa Akhisar’daki tesislerinde piliç eti, sofralık yumurta, pastörize yumurta, viyol ve ileri işlenmiş ürünleriyle dünyanın dört bir yanına “en lezzetli duygu”yu ulaştırıyor. Türkiye’nin ilk tam entegre tavukçuluk kuruluşu olan Keskinoğlu, 3 bölge müdürlüğü ve yaygın bayilik sistemiyle ürünlerini tüketicisiyle buluşturuyor.

2023 yılında Matlı Şirketler Grubu’na katılarak gücüne güç katan Keskinoğlu, yumurta ve piliç eti üretimiyle birlikte yem ve süt sektöründeki faaliyetleriyle de protein zincirinin diğer halkalarında yer alan büyük bir grubun parçası olarak varlığını sürdürüyor. Türkiye’nin öncü yem üreticisi, en büyük yumurta üreticisi ve ilk beş süt üreticisinden biri konumunda olan Matlı Şirketler Grubu, 60 yıla yakın bir süredir tarım ve hayvancılık alanında üretim faaliyetlerine devam ediyor. 9 sektörde 19 şirketi, 11 markası, 2 Ar-Ge Merkezi, 10 binden fazla tedarikçisi, 5 bini aşkın çalışanı ile 81 ilde 1.000’e yakın bayisiyle ülkemizin 7 bölgesinde çalışmalarına Türkiye’nin protein merkezi olma hedefiyle devam ediyor.  Matlı, altın tedarik zinciri sayesinde ürünlerinin kalitesini kaynağından sağlıyor. Keskinoğlu ürünlerinin topraktan sofralara uzanan tüm sürecini titizlikle yönetiyor. Lisanslı depolama faaliyetleriyle nitelikli ham madde temin ediyor. Kendi ürettiği bitkisel yemlerle beslenen tavuklarla besleyiciliği yüksek piliç eti ve yumurta imal ederek Keskinoğlu bünyesinde lezzete dönüştürüyor.

Matlı aynı zamanda 2006 yılından beri Ömer Matlı Akademi bünyesinde; hayvan bakımı, beslemesi ve sağlığı alanlarında araştırma ve eğitim faaliyetlerini yürütüyor. 2023'te Keskinoğlu bünyesinde kurduğu Ar-Ge Merkezi’nde yeni ürünler geliştiriyor.

BRC Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgesine sahip olan Keskinoğlu, üretimin ilk aşamasından son aşamasına kadar en güncel teknolojiyi kullandığı kontrol ve takip sistemleriyle faaliyetlerini yürütüyor. Damızlık, yarka ve kuluçka tesislerinde yüksek hijyen standartları uygulayarak uluslararası standartlarda üretim yapıyor. Tam entegre stratejisi gereği yumurtaları, kendi ürettiği yumurta kapları olan viyollerde sunuyor. Müşterilerine kaliteli hizmet sunabilmek adına ürün yelpazesini her geçen gün genişletmeye devam ediyor.

Türk damak zevkine göre geliştirilen Keskinoğlu lezzetleri, kalite ve helal kesim standartlarına uygun olarak sunuluyor. Bu yüzden “Lezzet” ve “Güven” deyince akla ilk gelen marka olma hedefiyle faaliyetlerine yön veriyor. Her öğünde keyifle tüketilen tavuk ve yumurtalarıyla yıllardır sofralara konuk oluyor; yaşamlara eşlik ediyor. Keskinoğlu’na göre; yemek sadece bir eylem değil, içinde birçok duyguyu barındıran bir yaşam biçimidir. Yemek sohbettir, yemek eğlencedir, yemek iyi hissetmektir, yemek mutluluktur.  Yemek; “en lezzetli duygu”dur.

Keskinoğlu, yemek keyfini eğlenceye dönüştüren, besin değeri açısından zengin ve dengeli piliç eti ve yumurta çeşitleriyle sofralarda yerini alıyor. Tüketicilerini yakından takip ederek beklentileri karşılamaya ve “en lezzetli duygu”nun kaynağı olmak için çalışmalarına devam ediyor.