Piliç Eti İşleme

Avrupa Birliği standartlarındaki en modern üretim teknolojileriyle donatılmış 79 bin 102 m2 arazi üzerine kurulu, 30 bin 968 m2 kapalı alana sahip tesislerimizde, günlük 400 bin adet piliç eti işleme kapasitesi bulunmaktadır. Tesislerimizde birbirinden lezzetli ve sağlıklı piliç eti ürünlerimiz, helal kesim kurallarına ve hayvan refahı prensiplerine uygun, veteriner gözetiminde hazırlanmaktadır.

Hava soğutma sistemi ile başlayan ve gıda güvenliğinde en önemli kriter olan soğuk zincirin kırılmaması ve ürünlerimizin son tüketiciye ulaşana kadarki tüm üretim aşamalarını kontrol altında tutmak için teknolojinin getirdiği yeniliklere düzenli olarak yatırım yapıyoruz.

Dünyaca ünlü kalite belgeleme ve denetleme kuruluşları tarafından denetlenen piliç eti üretim tesislerimiz; FSSC 22000, GIMDES Helal Belgesi, TSE Helal Belgesine sahiptir. Kalite anlayışımız, hammadde tedariğinden başlayıp, ürünlerimizin raflara ulaştığı son aşamaya kadar devam etmektedir. Tüketicilerimize kaliteli, sağlıklı ve güvenilir gıdaları ulaştırmak en büyük hedefimizdir.

Yetiştirmeden kesime, paketlemeden sevkiyata kadar geçen tüm süreçte tam entegre bir üretim sistemi ile çalışan tesislerimizde;

  • Üretimin her aşaması kontrol altındadır,
  • İyi Üretim uygulamaları titizlikle gerçekleştirilir,
  • HACCP (Tehlike Analizleri ve Kritik Kontrol Noktaları) sistemi uygulanır,
  • İç ve dış bağımsız denetimlerle kalitenin sürekliliği sağlanır.