Piliç Eti

Piliç eti üretiminde, Avrupa Birliği standartlarındaki en modern üretim teknolojileriyle donatılmış tesislerimizde, günlük 400 bin adet piliç eti işleme kapasitemiz bulunmaktadır.

Piliç eti üretiminde, kesimden sonraki en kritik noktalardan biri olan soğutma aşamasında, sektörde ilk olarak kullandığımız 5 kilometrelik hava soğutma sistemi sayesinde; tüketicilerimize, içindeki su oranı sıfıra yakın piliç eti ürünleri sunuyoruz. Böylece, tüketicilerimizin daha sağlıklı ürünlere ulaşırken piliç eti yerine suya para ödememelerini de güvence altına alıyoruz. Hava soğutma sistemi ile başlayan ve gıda güvenliğinde en önemli kriter olan soğuk zincirin kırılmaması için, ürünlerimizin son tüketiciye ulaşana kadarki tüm üretim aşamalarını kontrol altında tutmak için son teknolojinin getirdiği üstünlüklere düzenli olarak yatırım yapıyoruz.

Birbirinden lezzetli ve sağlıklı tüm piliç eti ürünlerimiz, helal kesim kurallarına ve hayvan refahı prensiplerine, çevreye ve iş sağlığına duyarlı şekilde, veteriner gözetiminde hazırlanmaktadır.

Dünyaca ünlü kalite belgeleme ve denetleme kuruluşları tarafından denetlenen piliç eti üretim tesislerimiz; ISO 22000, BRC, Helal Gıda belgelerine sahiptir. Kalite anlayışımız, hammadde tedarikinden başlayıp, ürünlerimizin raflara ulaştığı son aşamaya kadar devam eder. Tüketicilerimize kaliteli, sağlıklı ve güvenilir gıdalar ulaştırmak en büyük hedefimizdir.

Yetiştirmeden, kesime; paketlemeden sevkiyata kadar tamamıyla entegre bir üretim sistemi ile çalışan tesislerimizde;

  • Üretimin her aşaması kontrol altındadır,
  • İyi Üretim uygulamaları titizlikle gerçekleştirilir,
  • HACCP (Tehlike Analizleri ve Kritik Kontrol Noktaları) sistemi uygulanır,
  • İç ve dış bağımsız denetimlerle kalitenin sürekliliği sağlanır.

 

PİŞMİŞ ÜRÜNLER

Piliç etinde pişmiş ürünlerin neredeyse tamamını Türkiye pazarına sunan ilk marka olmanın sorumluluğunu taşıyan Keskinoğlu, bu alandaki ürün gamını geliştirmek için çalışmalarını aralıksız sürdürmekte ve tüketicisini her geçen gün yeni lezzetlerle tanıştırmaya devam etmektedir.

Keskinoğlu lezzetinden ödün verilmeden piliç etinin en lezzetli bölümlerinden hazırlanan ürünler arasında, sosis, salam, sucuk, jambon, piliç burger, piliç döner, kadınbudu köfte, piliç kasap köfte, piliç köfte, piliç burger pane, piliç schnitzel pane, piliç kroket, piliç naget, piliç kebap, cordon bleu, misket köfte, çıtır fileto, Viyana schinitzel gibi onlarca farklı ürün bulunmaktadır.

Dünya pazarındaki değişimleri yakından takip ederek, global inovasyonları Türkiye’ye eş zamanlı ulaştıran Keskinoğlu, ürettiği her yeni üründe; Türk mutfağının zenginliklerini ve damak tadını mükemmel uyum için harmanlamaya özen göstermektedir.

Keskinoğlu’nun 100’den fazla çeşide sahip olan ileri işlem görmüş ürün grubu, ulusal ve yerel zincir mağazalar başta olmak üzere Türkiye’deki 10 binlerce satış noktasında tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır.