Ailemizden Ailenize

Keskinoğlu’nun hikayesi, İsmail Keskinoğlu’nun başarı hikayesidir. 63 yaşındayken, Akhisar’da, 30 tavuklu bir kümes ile başladığı maceranın bir dünya markası olarak sonuçlandığını görecek kadar ileri görüşlü, yetenekli, azimli ve dürüst bir insanın hikayesidir. Sıra dışı yetenekleri, ticari dehası, çalışkanlığı ve dürüstlüğüyle tüm iş dünyasının sevgisini ve saygısını kazanan İsmail Keskinoğlu, markamızın kültürüne sağlam insani değerler ve ilkeler yerleştirmiştir.

Yöneticilerinden, çalışanına herkesin ortak tutkusu ve bağlılığıyla bugünlere gelen Keskinoğlu, tüketicilerinin sevgisini kazanmış, yaşam tarzlarının bir parçası haline gelmiştir.

Köklü bir kültürün ve değerli bir geleneğin temsilcisi olan bizler, tüketicilerimizin güvenerek tercih ettiği markası, Türkiye’nin sevdiği piliç eti ve yumurta üreticisi olma ayrıcalığını tatmanın onurunu yaşıyoruz.

3 bin 500 kişilik Keskinoğlu ailesi olarak, İsmail Keskinoğlu’ndan devraldığımız bayrağı gururla taşıyor; sofralarınıza lezzet, hayatlarınıza sağlık ve yüzlerinize gülümseme katmak için çalışıyoruz.