Toplum için Keskinoğlu

Keskinoğlu olarak, toplumumuzun kalkınması için üzerimize düşen sorumluluğu en üst düzeyde gerçekleştirmek amacıyla, eğitime, bilime, spora, sanata ve kültüre destek veriyoruz. Toplumumuzun güvendiği bir marka olarak, tedarikçilerimizin, çalışanlarımızın, üreticilerimizin ve tüm paydaşlarımızın refahlarını iyileştirmek için çalışıyoruz.

Tüm sosyal sorumluluk projelerimizin, tüketicilerimiz ve birlikte çalıştığımız tüm kişi ve kurumlarla aramızdaki ilişkiyi beslediğine inanıyor, özellikle de çocuklarımıza ve gençlerimize yönelik olan projeleri desteklemeye özen gösteriyoruz.

Zeliha Keskinoğlu İlköğretim Okulu
Zeliha Keskinoğlu İlköğretim Okulu
Mehmet Keskinoğlu İlköğretim Okulu
Mehmet Keskinoğlu İlköğretim Okulu
Fevzi Keskinoğlu Anadolu Lisesi
Fevzi Keskinoğlu Anadolu Lisesi
İsmail Keskinoğlu İlköğretim Okulu
İsmail Keskinoğlu İlköğretim Okulu
Kırkağaç Keskinoğlu Anaokulu
Kırkağaç Keskinoğlu Anaokulu

Geleceğimiz Eğitimdedir

Keskinoğlu, öncelikle bölgesinin ve devamında da ülkenin gelişimine, geleceğine katkıda bulunacak kalıcı projelerle topluma hizmet eder.Bu anlayışla, Akhisar’a bağlı Kayalıoğlu Kasabası'ndaki 13 derslikli İsmail Keskinoğlu İlköğretim Okulu ve yine Akhisar’a bağlı Kapaklı Kasabası’ndaki 10 derslikli Zeliha Keskinoğlu İlköğretim Okulu’nu Milli Eğitim Bakanlığı’na armağan etmiştir. Ayrıca, Manisa Akhisar'da 2009 yılında temelleri atılan ve 2011 yılında eğitime başlayan 18 derslikli Fevzi Keskinoğlu Anadolu Lisesi, 24 derslikli Mehmet Keskinoğlu İlköğretim Okulu ve Manisa’nın Kırkağaç ilçesinde 75 öğrenci kapasiteli anaokulu 2012 yılında Milli Eğitim Bakanlığı’na bağışlanmıştır. Her yıl 1300 öğrencinin eğitim ve öğretim gördüğü bu okullarda, en modern eğitim araçları kullanılmakta, öğrencilerin kendilerini sosyal ve kültürel alanlarda yetiştirmesini sağlamak amacıyla bilgisayar odaları, kimya laboratuvarları ve spor salonları da bulunmaktadır.

Keskinoğlu, eğitimi destekleyici programlar çerçevesinde üniversitelerle işbirliği yaparak öğrencilere staj ve iş imkanı, 150’den fazla öğrenciye de burs imkanı sunmaktadır. 54 yıldır Türkiye ile birlikte büyüyen 3 bin 500 kişilik Keskinoğlu Ailesi, ülke genelindeki birçok yardım kuruluşu ile de karşılıklı çalışmalar yapmaktadır.