BGYS Politikası

  • Bilgi herhangi bir yetkisiz erişime karşı korunacaktır;
  • Bilgilerin gizliliği sağlanacaktır;
  • Bilgi bütünlüğü muhafaza edilecektir;
  • Muhafaza edilen İş süreçlerine ait bilgiye ulaşılabilirlik sağlanacaktır;
  • Yasal ve Mevzuat gereksinimleri, üçüncü taraflar (iş ortakları, müşteriler, tedarikçiler) ile yapılan sözleşmelerde yer alan hükümler sürekli izlenecek ve karşılanacaktır;
  • Bilgi Güvenliği Eğitimi tüm çalışanlar için geçerli olacaktır;
  • Tüm fiili veya şüpheli bilgi güvenliği ihlalleri Bilgi Güvenliği Yöneticisine rapor edilecek ve araştırılması sağlanacaktır.


    E-Posta Hukuki Şartlarımız ve KVKK Mail Aydınlatmamız;

    Kişisel verilerinizin gizliliği ve korunmasına önem veriyoruz. Şirketimize göndermiş olduğunuz e-postalar ile bazı kişisel verileriniz işlenebilir. Kişisel verileriniziz işlenmesi ile ilgili detaylı bilgi almak ve aydınlatma metnimize ulaşmak içinhttp://www.keskinoglu.com.tr/8/kurumsal/33/bilgi-toplumu adresinden web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Bu elektronik posta ve onunla iletilen bütün dosyalar sadece göndericisi tarafından alması amaçlanan yetkili gerçek ya da tüzel kişinin kullanımı içindir. Eğer söz konusu yetkili alıcı değilseniz bu elektronik postanın içeriğini açıklamanız, kopyalamanız, yönlendirmeniz ve kullanmanız kesinlikle yasaktır ve bu elektronik postayı derhal silmeniz gerekmektedir. Keskinoğlu A.Ş. bu mesajın içerdiği bilgilerin doğruluğu veya eksiksiz olduğu konusunda herhangi bir garanti vermemektedir. Bu nedenle bu bilgilerin ne şekilde olursa olsun içeriğinden, iletilmesinden, alınmasından ve saklanmasından sorumlu değildir. Bu mesajdaki görüşler yalnızca gönderen kişiye aittir ve Keskinoğlu A.Ş. 'nin görüşlerini yansıtmayabilir. Bu e-posta bilinen bütün bilgisayar virüslerine karşı taranmıştır. 

We exercise due diligence and care for the privacy and protection of your personal data. Some of your personal data may be processed based on your e-mails sent to our company. Detailed information and clarification text on processing of personal data are available on our website at http://www.keskinoglu.com.tr/8/corporate/33/information-society 
This e-mail and any files transmitted with it are confidential and intended solely for the use of the individual or entity to whom they are addressed. If you are not the intended recipient you are hereby notified that any dissemination, forwarding, copying or use of any of the information is strictly prohibited, and the e-mail should immediately be deleted. Kesinoğlu A.Ş. makes no warranty as to the accuracy or completeness of any information contained in this message and hereby excludes any liability of any kind for the information contained therein or for the information transmission, reception, storage or use of such in any way whatsoever. The opinions expressed in this message belong to sender alone and may not necessarily reflect the opinions of Keskinoğlu A.Ş. This e-mail has been scanned for all known computer viruses.
Süleyman YALÇIN
Yönetim Kurulu Başkanı
Akhisar, 09.07.2020