Keskinoğlu

Biz Keskinoğlu’yuz.

Sabah kahvaltısından, öğle yemeğine; akşamüstü atıştırmasından, akşam yemeğine keyifle tükettiğiniz tavuk ve yumurtaları biz üretiyoruz.

Yarım yüzyıldır sofralarınıza konuk oluyor; yaşamlarınıza eşlik ediyoruz.

Ve bizler inanıyoruz ki: yemek sadece yemek değildir. Yemek sohbettir, yemek eğlencedir, yemek iyi hissetmektir, yemek mutluluktur.

Yemek… en lezzetli duygudur.

Lezzet ve Güven deyince akla biz geliyoruz.

Keskinoğlu olarak bizler, varlığımızı insanların sağlıklı, lezzetli ve zengin beslenmesine adamış bir markayız. Sürdürülebilir gıda üretimi vizyonumuzla hem insanlar hem de dünya için daha iyi bir yaşamın yaratılabileceğine inanıyoruz. Bu yüzden her faaliyetimizin temeline, 54 yıldır taşıdığımız etik çalışma ilkelerini koyuyoruz. Felsefemiz ise son derece net: En yüksek kalitede yiyecekler üreterek, tüketicilerimizin beden ve zihin sağlığını korumak ve hayatlarını zenginleştirmek.

75 ülkede var olan bir dünya markasıyız.

%100 bir Türk markası olarak, piliç eti ve yumurta üretimi uzmanlığımızı uluslararası pazarda da ispatlamanın gururunu yaşıyoruz. Bugün dünyanın 75 ülkesinde, milyonlarca mutfakta Keskinoğlu lezzetlerini görebilirsiniz.

Sonsuz lezzet olasılıklarını keşfedin!

Yem üretiminden yumurta üretimine kadarki tüm prosesleri tam entegre üretim anlayışıyla, tek çatı altında birleştirerek gıda güvenliğinde en yüksek kriterleri gözetiyoruz. %100 Türk markası olarak, piliç eti ve yumurta üretimindeki uzmanlığımızı uluslararası pazarda da ispatlamanın gururunu yaşıyoruz. En büyük mutluluğumuz ise; dünyanın 75 ülkesinde, milyonlarca mutfağa Keskinoğlu lezzetlerini taşımış olmak.

200’e yakın çeşitten oluşan zengin ürün yelpazemiz ile lezzet ve mutluluk kaynağıyız. Gıda mühendislerimiz ve usta aşçılarımız tarafından Türk damak zevkine göre geliştirilen Keskinoğlu lezzetleriyle, sizlere her ambalajda aynı kaliteyi sunmaktan gurur duyuyoruz.

Besin değeri açısından zengin ve dengeli beslenirken yemek keyfini eğlenceye dönüştürmek istiyorsanız; piliç eti ve yumurta çeşitlerimizle, sofralarınızdaki mutluluk kaynağı olmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Vizyonumuz

  • Türkiye’nin yetiştirdiği yüzde 100 yerli ve milli bir değer olarak, dünyanın 5 kıtasına ulaşan yolculuğumuza her yıl yeni ülkeler eklemek
  • Global liderliğin gururunu yaşamayı hak eden halkımıza, bu başarıyı teslim ederek ülkemize borcumuzu ödemek

Misyonumuz

  • Bu toprağın zenginliklerinden aldığımız gücün verdiği üretim üstünlüğüyle, doğal ve sağlıklı beslenmenin en öncü savunucusu olmak
  • Çağın gerektirdiği dönüşümleri uygularken “hayvana, doğaya ve insana dost olma” ilkemizden taviz vermemek
  • Adımızın, ürünümüzün olduğu her sofraya gönül rahatlığı armağan ederek en lezzetli, en mutlu anların eşlikçisi olmak